Anne -Bebek Saatleri

BEBEKLER DAHA MUTLU

Oyun çocuklarımızın fiziksel,zihinsel  ve sosyal yönden kendilerini geliştirmelerini sağlayayacak bir araçtır.Oyun içerisinde çocuklar karşılaştığı durumlara karşı çözüm üretebilme becerisi geliştirmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra küçük yaştan itibaren anne-bebek arasındaki iletişimi kuvvetlendirmektedir. Bu vesileyle çocuğunuzun gelişimine katkı sunacak ferah, temiz ve güvenilir bir ortamda değişik etkinliklerle anne-bebek saatleri gerçekleştiriyoruz.Sizlerde çocuğunuzun gelişimi ,mutluluğu ve başarısı için anne-bebek saatlerimizi takip edin.
services
Service Image

1-3 YAŞ

1-3 Yaş Arası Anne - Bebek saatleri ile çocuklarınız daha mutlu

Service Image

3-10 Yaş

3-10 Yaş grubu oyun grupları için ideal bir ortam.

Service Image

Doğum Günü

Doğum günü partileriniz için eşsiz bir ortam

Karınca Çocuk Ziyaretinizi Bekliyor

Eğlenceli vakit geçirmek, oyuna doyacak bir gün istiyorsanız.Karınca Çocuk Oyun Parkı & Parti Kafemize sizleri bekliyoruz.

Hakkımızda

Philosophy Image
Philosophy Image
Philosophy Image

Hakkımızda

Karınca Çocuk Oyun Parkı Cafe & Parti Evi olarak İstanbul Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa,Esenler,Fatih,Sultangazi ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bununla beraber doğum günü partileri için tüm İstanbul için hizmet verebilmekteyiz. Verdiğimizi hizmetler; * 1-3 Yaş arası çocuklar için anne-bebek saatleri * 3-10 Yaş arası çoçuk oyun saatleri * Her türlü çocuk partileri Pakımız bünyesinde; Top Havuzu - Trambolin - Tüneller - Tırmanma Duvarı - Sünger Bloklar - Boya Çalışmaları - Yüz Boyam - İlgi Köşeleri - Sanatsal Faaliyetler - Veli Bekleme Kafetaryası ile hizmet vermekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

KARINCA ÇOCUK : 0212 538 95 92

Karınca Çocuk Oyun Parkı Cafe & Parti Evi olarak İstanbul Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa,Esenler,Fatih,Sultangazi ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bununla beraber doğum günü partileri için tüm İstanbul için hizmet verebilmekteyiz.

İletişim

İletişim

karincayuvasi500evler@hotmail.com Tel: 0212  538 95 92
Hürriyet Mah. 260.Sok. No:13 - İSTANBUL  

Bize Yazın